Швидко, безкоштовно, зручно: кур'єрська доставка Dnipro-M

 

Швидко, безкоштовно, зручно: кур'єрська доставка Dnipro-M

Карантин - це не тільки вимушені незручності, але і можливість відпочити від повсякденної суєти. Цей час можна присвятити улюбленому хобі, зробити невеликий ремонт у своїй оселі і навчити дитину різним виробам. В цьому випадку Вам не обійтися без помічника - надійного інструменту. І щоб Ви могли отримати його, не виходячи з дому, ми забезпечимо кожному покупцеві зручну доставку.

 

Доставка з турботою про клієнтів

Наша доставка - це:

  1. ШВИДКО - наші кур'єри доставлять Ваше замовлення протягом 3 годин. Крім того, замовлення, зроблені до 15:00, відправляються в той же день поштовими службами «Нова пошта» і «Укрпошта»;
  2. БЕЗКОШТОВНО - ми забезпечимо Вас не тільки швидкою, але і повністю безкоштовною доставкою (крім послуг кур'єра «Нової пошти»);
  3. КУДИ ЗРУЧНО - наша доставка в період карантину стає ще зручніше. Тепер зона кур'єрської доставки розширилася до 20 км навколо кожного нашого фірмового магазину. Якщо наші кур'єри з якихось причин не зможуть покрити Ваш регіон, то доставити замовлення нам допоможуть служби «Нова пошта» і «Укрпошта». Завдяки цьому Ви можете бути впевнені, що замовлення буде доставлений в будь-який куточок України.

 

Дотримуємося правил

Всі наші кур'єри доставляють товари з дотриманням всіх епідеміологічних вимог, в масці і рукавичках. Це є гарантією не тільки Вашої безпеки, а й самих кур'єрів.

Нам важливо щоб кожен, хто хоче отримати наш надійний інструмент, отримав його не тільки швидко, але і там, де забажає.

Ми бажаємо Вам міцного здоров'я!

Завжди поруч - Ваш Dnipro-M!

Завантаження